FOTO-LAJM/ Gjeni cili është personi pas shpinës së Enver Hoxhës?

Kliko per me shume info

KOKEDHIMA-ENVER-HOXHANë rrjetin social është publikuar kjo foto e diktatorit Enver Hoxha dhe pas tij duket qartë edhe një  person tjetër duke duartrokitur.

E gjeni dot se për cilin behet fjalë ? Ai person është  deputeti i shumë  përfolur i PS, Koço Kokëdhima.

Kliko per me shume info
loading...

3 COMMENTS

 1. tani na e mbushe mendjen e foto/lajmi…, K. Kokedhima eshte me i pasuri ne Shqiperi, ti i bije daulles se care….Po foton e saliut me femijet e diktatorit ku e ke?

  • Pershendetje!
   Ne respekt te lexuesve te tjere te shumte te faqes, sqarojme si me poshte:

   Ja ku i ke fotot e Berishes i nderuar Tokesor, jane publikuar kohe me pare, dhe disa here madje, KLIKO >>: https://lajmifundit.al/2016/02/berisha-hoxha

   Shpresojme te jete kjo hera e fundit qe i adresohesh kesaj media me insinuata te tilla dhe me aludime te pa bazuara ne lidhje me qendrime politike qe jane vetem me fantazine tuaj.

   Ne zoteri nuk e kemi kursyer as Berishes, as Kokedhimen, asnjerin. Nuk i shikojme gjerat sipas interesit dhe perkatesise, por rast pas rasti. Nese Berisha ka pasur nje foto per tja publikuar e kemi bere, po ashtu edhe me Kokedhimen, dhe do ta bejme ne vazhdim.

   Ju ne menyre te perseritur keni komentuar dhe komentoni ne menyre te njeanshme dhe tendencioze. Nuk na shqeteson kjo gje por eshte e padrejte. Kerkove foton e Berishes, e ke me lart, kerko ne arkive te faqes sepse do gjesh edhe foto te tjera. Lajmifundit.al nuk ndjek kauzen e asnje politikani, individi apo partie zoteri. Kete duhet ta kesh te qarte. Falemindetit

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here