Euro 2016

Përleshje të reja pas ndeshjes Angli-Rusi

perleshjeNë fund të ndeshjes futbollistike Angli-Rusi, tifozët rusë kanë sulmuar që të sulmojnë tifozët anglezë.

“Russian Today” raporton se menjëherë pas ndeshjes, e cila përfundoi me barazim (1-1), tifozët rusë ia kanë mësyrë zonës së fansave të Anglisë në stadiumin e Marsejës “Stade Velodrome, duke u përleshur fizikisht edhe njëherë, pas një përleshje të mëhershme, transmeton KosovaPress.

Si pasojë e përleshjes së përgjakshme që ndodhi para ndeshjes mes këtyre dy grupeve të tifozëve, një tifoz anglez është në gjendje kritike për jetën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close