Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Lenjani trondit mediat e huaja para ndeshjes me Francën

lenjaniiiErmir Lenjani dhe Amir Abrashi dolen në konferecën para mediave për ditën e sotme. Lenjani deklaroi se në ndeshjen ndaj Francës do të përpiqen që të mos bëjnë gabime në mbrojtje.

Lenjani ka befasuar dhe ka tronditu mediat se do te fitojne ndaj Frances ne ndeshjen qe do te luhet ne 15 qershor.

“Në këtë ndeshje do të kemi një Francë krejt tjetër. Kemi analizuar lojën e Francës. Kemi bërë një lojë të mirë me Zvicrën por kemi dy ndeshje për të luajtuar. Kemi qënë të motivuar për lojën por ndeshje që kemi pësuar shumë gola shumë shpejt dhe kjo ka ardhur nga ngarkesa fizike. I njohim shumë mirë lojarëte Francës dh kemi parë disa video dhe jemi gati për Francën që të japim maksimumin. Gjithmonë kam pozicion që të ndihmoj skuadrën, roli është që të shtyj roline skuadrën drejt sulmit dhe të mbroj në pozicion që ndodhem”-tha Lenjani

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
1 Comment
  1. ELIOT says

    KUJDES LENJANI SE EDHE DECHAMPS E KA ANALIZUAR LOJEN TUAJ EDHE TENDEN PERSONALISHT PRANDAJ KUJDES ME TOPIN DHE TRIBLIMET …HAJDE FITORE PER TE GITHE SHQIPTARET …

Leave A Reply

Your email address will not be published.