Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Iguana si Oktapodi, jep rezultatin Francë-Shqipëri

iguanaOktapodin Pol ne botëror, e ka zëvendësuar ne finalet e France 2016 Iguana Arang. Ajo ka filluar te parashikoje takimet e dyte te vlefshme ne grupe, duke e nisur qe nga ndeshja e se mërkurës ne Velodrom, France – Shqipëri.

Ajo duhet te zgjidhte nje nga tre tasat me ushqime per te përcaktuar edhe fatin e takimit.

Arang u afrua fillimisht te Franca, per te zgjedhur me pas tasin me ushqim me dy flamujt France-Shqiperi. Pra, sipas Iguanes, takimi i Marsejes do te përfundoje ne barazim.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.