De Biasi bën një deklaratë të madhe pas zbritjes në Tiranë

Kliko per me shume info

debiasi20166Trajneri italian Gianni de Biasi ka folur pas arritjes në kryeqytetin shqiptar të Tiranës.

Ai ka thënë se ndihet krenar me kuqezinjtë dhe premtoj se do të arrin shumë në të ardhmen.

Kliko per me shume info

“Ju kërkoj ndjesë se nuk di të flasë shqip. Këta djem janë të rinj dhe përmes këtyre do të arrijmë akoma gjëra më të mira. Jam krenar me këta. Ju faleminderit”, tha De Biasi.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here