Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

De Biasi bën një deklaratë të madhe pas zbritjes në Tiranë

debiasi20166Trajneri italian Gianni de Biasi ka folur pas arritjes në kryeqytetin shqiptar të Tiranës.

Ai ka thënë se ndihet krenar me kuqezinjtë dhe premtoj se do të arrin shumë në të ardhmen.

“Ju kërkoj ndjesë se nuk di të flasë shqip. Këta djem janë të rinj dhe përmes këtyre do të arrijmë akoma gjëra më të mira. Jam krenar me këta. Ju faleminderit”, tha De Biasi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.