Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Ja cila është “Fotoja e Ditës” për kryeministrin Rama

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka qenë për një vizitë disa ditore në Turqi.

Mësohet se kryeministri është kthyer sot në Tiranë, ndërkohë ai ka postuar një foto në rrjetet sociale duke e cilësuar si “Photo of the day”, që në shqip përkthehet “Fotoja e Ditës”./LajmiFundit.al/

Më poshtë mund të shikoni foton e publikuar:

rama-fotoja-dites

 

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.