Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Kaos në “Rrugën e Kombit”, përplasen disa makina, trafik i tmerrshëm

aksidenti-rruga-kombitNjë aksident ka ndodhur në “Rrugën e Kombit” këtë mesditë, ku disa makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar apo jo, por të dhënat e para flasin që nuk ka njerëz të dëmtuar, por vetëm dëme materiale.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet. Ndërkaq, nga aksidenti është rënduar trafiku në Rrugën e Kombit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.