Euro 2016

Ky është goli më i bukur i Europianit 2016

Goli i Hal Robson-Kanu, në ndeshjen mes Uellsit dhe Belgjikës është zgjedhur goli më i mirë i Euro 2016 sipas BBC-së, transmeton Klan Kosova.

Uells e kishte mposhtur Belgjikën në çerekfinale me rezultat 3-1.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close