Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Festa e Jose Mourinhos për fitoren e Portugalisë

mourinho-feste“Nëse dëshironi të vizitoni vendin e kampionit të Evropës, vizitoni Portugalinë”, ka shkruar trajneri i Machester Unitedi, Jose Mourinho.

Ai në llogarinë e tij në Instagram e ka uruar vendin e tij që e ka fituar titullin e kampionit evropian.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.