Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Ronaldo ia fut në grusht kolegut! Arsyeja tepër qesharake!

grrrrPadyshim është momenti më pikant i finales mes Portugalisë dhe Francës ku protagonist është Cristiano Ronaldo.

‘Ylli’ i Portugalisë u detyrua të braktiste fushën e lojës si pasojë e një dëmtimi, por mbështetja e tij për skuadërn erdhi nga stoli.

Lotët, reagimet nga më të ndryshme emocionale, por edhe instruksionet për lojtarët që ishin në lojë i përcollën veprimet e tjera të 31-vjeçarit.

Në një moment, nga emocionet dhe frustrimi, CR7 e goditi në këmbë Adrien Silvan, i cili ndjeu dhimbje.

https://youtu.be/eF2UbE-dU7s

Leave A Reply

Your email address will not be published.