VIP

Cfarë ndryshimi! Ja si dukeshin Elvana Gjata e Tuna Sejdiu në fillimet e karrierës

elvana-gjata-altuna-sejdiuParaqitja e këngëtareve shqiptare Tuna Sejdiu dhe Elvana Gjata, duket se ka ndyshuar jashtëzakonisht shumë nga ditët e para të fillimit të karrierës.

Në foton e bërë disa vite më parë të dyja këngëtaret kanë vendosur më pak grim dhe më të vogla në moshë rrezatojnë freskinë e adoleshencës.

Edhe pse sot shkëlqejnë në çdo paraqitje, kur ishin më të bukura këngëtaret simpatike?

elvana-gjata tunasejdiu144

loading...
Tags

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close