Aktualitet

Djegin ullinjtë, prangosen dy lushnjarët, ja emrat

zjarri-lezheKanë djegur ullishtën me 1200 drurë, duke i shkatërruar thuajse gjithë pasurinë, disa bashkëfshatarëve të tyre, ndaj policia i ka vënë prangat sot dy të rinjve nga Dushku i Lushnjes.

Ata janë Julian dhe Elton Qose, të arrestuar me akuzën e shkatërrimit të pronës me zjarr.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close