VIP

Aktori i njohur pëson aksident të rëndë

jonah-hillJonah Hill ka qenë i përfshirë në një aksident mjaft të rëndë me makinë në qendër të Los Angeles, raporton TMZ.

Për fat të mirë, aktori 32 vjeçar nuk ka pësuar asnjë lëndim.

Jonah thuhet se ishte duke bërë xhiro me makine një mik, kur një makinë tjetër, tip Audi, e ka goditur atë.

Jonah Hill thuhet se u largua nga vendi i ngjarjes pa kërkuar ndonjë kujdes mjekësor.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close