FOTO/ Maxhoranca zien nga sherret, e pabesueshme kë përkëdhel Meta

Kliko per me shume info

Kur koalicioni PS-LSI po zien nga tensionet, me deklarata të forta të deputetëve dhe ministrave, kreu i Kuvendit, Ilir Meta ka publikuar një foto duke përkëdhelur macen e tij.
Në foto, Meta duket i veshur me një kostum sportiv dhe mban në duar Sashën (macen).

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here