VIP

Demaskohet rëndë, Aurela i ‘’mbyll’’ gojën të gjithëve, këto janë të pasmet e mia (Foto)

Pas demaskimit të Aurela Hoxhës në faqen ‘’Vipat e Bllokut’’ për të pasmet e saj aspak perfekte sic i shfaq ajo, aktorja reagon rëndë. Në video, modelja tregon format fizike dhe të pasmet aq të lakmuara nga meshkujt, dhe të debatuara nga “Vipat e Bllokut” për ndërhyrje kirurgjikale.

View this post on Instagram

missing ?☔️ dedication ???‍??

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close