Lajmi i fundit

Grabitet me armë karburanti në Cërrik, pronari i plagosur: Autorët me uniforma policie!

Një pikë karburanti në fshatin Mollas në Bashkinë e Cërrikut ka rënë pre e një grabitjeje të armatosur.

Grabitja ka ndodhur gjatë natës nga disa persona të armatosur dhe të maskuar, të cilët kanë goditur pronarin e karburantit dhe më pas kanë marrë me vete kasafortën me para.

Nga ngjarja ka mbetur i lënduar vetë pronari, i cili në dëshminë e para ka thënë se autorët u shfaqën me uniforma policie.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e saj, ndërkohë që ende nuk dihet shuma e parave të grabitura.

Në orët e mbrëmjes së të premtes, një tjetër grabitje ndodhi në Tiranë, ku persona të armatosur grabitën një supermarket në rrugën “5 Maji”.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close