Soft

Vë në provë të dashurin me masazhisten joshëse, rezultati i ka habitur të gjithë

Courtney mendonte se i dashuri e saj e tradhtonte dhe vendosi që ta vinte në provë me këto metodat e fundit të kanaleve në You Tube që testojnë besnikërinë, por nuk e priste që reagimi i tij të ishte i tillë.

Organizatorët vendosin një masazhiste seksi dhe të nxehtë e cila fillon menjëherë nga puna, ndërsa e dashura po e ndiqte të gjithë skenën nga kamera.

Msazhistja i flet ëmbël dhe me fjalë mjaft provokative, por siç duket është e vështirë që djali të bjerë pre e saj.

Ajo shkon dhe më tej duke “i futur” duart atje ku nuk duhet, por ai i kthehet se kjo nuk është në rregull.

Organizatorët kanë ngelur me gojën hapur sepse është rasti i parë që një person nuk bie pre e këtyre provokimeve. E ç’mund të thuash për të dashurën e tij? I lexohet qartë në fytyrë gëzimi.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close