Politika

U propozua si ministër i Brendshëm nga PD. Dritan Demiraj ‘probleme’ me shtetin, dhe ja me çfarë merret? (Video)

Pas paktit të arritur me kryeministrin Edi Rama për 6 ministra teknikë, Lulzim Basha ka propozuar si ministër të Brendshëm Dritan Demiraj, deri në zgjedhjet e 25 qershorit.

 

 

Në një video të postuar nga vetë Demiraj, shihet se ai është një person i dhënë pas sportit, veçanërisht arteve marciale.

Në video ai duket duke u stërvitur me një prej studenteve të tij.
Demiraj, i cili mban dekoratën “Nderi i Kombit”, u lirua rreth 3 vite më parë nga Forcat e Armatosura me firmën e Ministres së Mbrojtjes Mimi Kodheli për shkak se ishte larguar jashtë shtetit pa leje.

https://www.facebook.com/1002436719770855/videos/1707071799307340/

loading...

Artikuj te ngjashem

Nje koment

  1. Ato figura qe i kane dhene vendi,t te mos i perbaltoim per nje te mete,por te dim ti respektoim dhe ti vendosim atije ku i kerkon koha.Per nje kuader i kompletuar ne shume shkolla dhe akademira, duet ti ruajm si thesar dhe jo ti hedhim poshte .Talentet lindin si hibrit i rralle-ata ti vendosim atije ku i kerkon vendi- dhe jo drejtorin e spitalit e vendosim elektricist.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close