Soft

Kjo foto po thyen rrjetin, hapi i radhës do ju shkrijë nga gazi…

Nje burre me 7 tabaka me veze shikon nje grua seksi gjysme te perkulur qe po pastron apo po rregullon dicka tek kepucet.

Burri nuk e ka mendjen fare se ku po shkel dhe ku po i hedh hapat e tij gjate levizjes ndersa mendjen e ka tek format e embla te gruas aty prane.

Ne nje moment, nje levore bananeje e hedhur ne trotuar kthehet ne mjetin rreshqites poshte kembeve te burrit dhe me pas, fati i vezeve dihet….kjo eshte aresyeja pse kjo foto eshte duke “thyer rrjetin”

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close