Soft

Ju kujtohet vajza që kritikoi diktatorin Kim Jong për modelin e flokëve? Ai nuk e ka harruar, ja ku ka përfunduar ajo

Disa muaj më parë, u bë bujë lajmis e një vajzë kritikoi modelin e flokëve të diktatorit të Koresë së Veriut.

Ky i fundit, njihet se nuk i pranon kritikat, por nga ana tjetër edhe për mizoritë ndaj popullit të tij.

Por, një ngjarje e pazakontë ka ndodhur me të pasi një vajzë i tha se nuk i shkonte modeli i tij i flokëve, ndërsa diktatorin Korean mbeti i habitur dhe i tha: “Ti je femra e vetme që më bën një kritikë, do të marr në qeveri!”.
Menjëherë pas inspektimit të disa punimeve në ushtri, Kim Jong¬-un e emëroi sekretare të lartë e ushtrisë

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close