Soft

Panik dhe habi tek kalimtarët, shfaqet në mes të rrugës macja me tre bishta


Një mace me tre bishta është parë në kopshtet e Pekinit, kryeqytetit kinez. Felini është kapur në kamera nga dy studentë pasditen e 24 majit.

Kafsha duket mjaft ne formë, teksa largohet menjëherë sapo sheh kamerën. “Oh Zot!”, dëgjohet të thotë një grua e re duke bërtitur në video pasi ka parë kafshën e jashtëzakonshme në zonën rezidenciale të quajtur Mayland Garden.

Macja ktheu kokën për të parë të panjohurit dhe më pas u largua me shpejtësi, për tu zhdukur nga pamja.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close