Lajmi i fundit

Basha në spital nga “pluhuri në miting”, Edi Rama i publikon këtë fotomontazh

Nje tjeter ironi nga ana e kreut te qeverise shqiptare ne adrese te opozites ne diten kur kreu i PD dhe shume mbeshtetes te kesaj force jane ne spital per shkak te problemeve qe u shfaqen nga mitingu i djeshem ne hapje te fushates.

Diten e sotme Kryeministri Edi Rama ka hedhur një tjetër foto fotoshop ndaj liderit të opozitës Lulzim Basha, duke e ironizuar atë për Republikën e Re.

Prej disa javesh kryeministri Edi Rama ka ironizuar vazhdimisht opoziten ne rrjetet sociale duke nisur nga cadra e protestes dhe me pas edhe me ngjarje e fenomene te tjera.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close