VIP

“Miq dhe rivalë”, ja si thumbohen Arbana dhe Ermali në rrjete sociale!

Edhe pse ata i transmetojnë emisionet e tyre në të njëjtin orar dhe në të njëjtën ditë duke i shndërruar në rivalë, sërish Arbana Osmani dhe Ermal Mamaqi janë miq të mirë.

Megjithatë herë pas here ata pëlqejnë ta ngacmojnë njëri-tjetrin me postime në rrjete sociale.

Ka qenë Ermali ai që para disa minutash ka publikuar një foto ku në kopertinat e revistave “Who”, kopertina e Arbanës dhe e tij kanë qenë shumë afër një tjetrës.

“Nuk na ndajnë dot njerëzit”, – ka shkruar ai ndërkohë që Arbana ia ka kthyer: “Rri se na ka marrë malli”.

loading...
Tags

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close