Ftohja me Miriam Canin? Ky është reagimi i Alban Skenderajt

Kliko per me shume info

Këto javët e fundit ata kanë qenë tejet të përfoluar në media per raportin e tyre, per martesen e tyre.
Shtypi rozë aludoi për një ftohje në mardhënien e tyre por duket se gjithcka është ndryshe.
Alban Skenderaj ka publikuar një foto ku shfaqet Miriam Cani dhe vajza e tyre e vogël teksa shkruan:

Dy Sukseset me te medha te jetes time ❤❤🙏!

Kliko per me shume info

Fotoja ne fjale duket si reagimi me i mire i kengetarit ne lidhje me lajmet qe qarkulluan ne mediat shqiptare gjate javes qe umbyll dhe qe sollen edhe nje reagim nga babai i Miriamit./lajmifundit.al

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here