Politika

Merr kthesë fushata, Berisha bën thirrje: Ja pse duhet votuar Edi Rama

Kur na ndajnë edhe katër ditë nga zgjedhjet e 25 qershorit, duket se rrjetet sociale do të vazhdojnë të kenë “peshën” me të madhe të “takimeve” mes politikanëve dhe popullit.

Në kohën kur Lulzim Basha bën thirrje për të marrë vota, duket se ish-kryeministri Sali Berisha, po bën të kundërtën.

Me anë te një postimi në profilin e tij në Facebook, Berisha ka postuar një foto me titullin: Ja pse duhet votuar Edi Rama.

E gjitha kjo është në formën e ironizimit, pasi aty ka renditur anët e errëta të Ramës.

loading...

Artikuj te ngjashem

Nje koment

  1. Po e drejte ashtu eshte vertet, tash do te votoj per Lulushin se ai nuk merret duke vjedh pak ketu e pak atje, ai kur i fut duart i fut njehere e mire, 230 milion euro njehershi po po vertet me e ndershme keshtu. Thoshe qe kishe investuar 85 milion euro vetem ne Vlore kur ishe ne qeveri. 85 milion euro ne Vlore?????? SA PASKE VJEDH MORE BACA SAL. vlora ishte qyteti me cop cop ne kohen tate more Sal. Duhet te hetohet ku jane investuar keto 85 milionet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close