Soft

Filmohet teksa bën seks, pamjet shkojnë në duart e prindërve të saj. 22-vjeçarja demaskohet rëndë (Video +18)

Një 22-vjeçare është demaskuar si mos më keq online, pasi është kapur duke kryer marrëdhënie seksuale me dikë.

Marissa Sonkur, duket qartë në video, gjysmë nudo, bashkë me partnerin e saj.
Pas publikimit të kësaj videoje e cila shumë shpejt u bë virale, ‘’viktima’’ tha se kjo nuk është një ndër gjërat më kasike që kam bërë, raporton thesun.uk, trasmeton lajmifundit.al.

Vajza, e cila ushtron profesionin e parukieres, ishte aq e turpëruar sa që është fshehur nga prindërit e saj, duke qëndruar tek një shoqe.
Të tjera fjalë tregonin se takimi me atë djalin nuk ishte rastësor, por se ata kishin një lidhje dhe më parë.
Pavarsisht, Marisa ndjehet e turpëruar pasi videoja jo vetëm që është parë nga e gjithë bota, por dhe nga të gjithë familjarët e saj. Një goditje tjetër për të, mendohet se është marrë dhe nga partneri i saj, i cili mendohet të ketë marrë pjesë në realizimin e videos dhe të shprëndarjes së saj./Lajmifundit.al

https://www.youtube.com/watch?v=q3gUSeXIMc4

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close