Soft

Shokohet plazhi i Durrësit! Nënë e bijë pranë, njëra nudo, tjetra me hijab (Foto)

Një ngjarje e rrallë është raportuar në plazhin e Durrësit, në këto ditët e nxehta të qershorit.

Një foto e cila ka bërë bujë, tregon një vajzë të re në moshë, pothuajse të zhveshur e cila po lexon libër në shazllon. Pranë saj, ndodhet një grua e mbuluar.

Kontrasti mes tyre është i madh, ndërsa shumë njerëz e kanë gjykuar këtë gjë, duke pyetur, kush është në rregull nga këto të dyja.

loading...

Artikuj te ngjashem

Nje koment

  1. CFARE A KETU CHOKUSE ….. NJ VAJZE QE DEL PA SYTJENA NZ BUZE DETIT … ASGJE PER TU CUDITUR PO TE KISHTE DALE PLAKA ME GJOKSIN SI DOMATE . TE SHTRYLLURA …..???? PO KETU DO TE ISHTE CUDI …. VJZA ESHTE EUROPIANE DHE PLAKA ESHTE KATNARE ..E NORMANDIE SHIKOJ CDO MINUT GJERA TE TILLA …. .. DHE KUR HIKON PLAKA ME OKSIN JSHTE ..TE VJEN PER TE QESHUR .. DHE SE CAJNE KOKEN …. PRANDAJ NE SHQIPERI HAPUNI BOTES PAK …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close