Politika

Humbje katastrofike e LSI, vjen reagimi i parë i Kryemadhit. A e pranoi humbjen?

Monika Kryemadhi pas pranimit të kreut të LSI për humbjen, reagon me një postim në FB.

Në këtë postim, Kryemadhi falenderon mbështetësit dhe votuesit, që sipas saj përballuan jo kundershtarë politikë, por strategji terrori dhe kërcenimesh kriminale të dirigjuar nga Policia e Shtetit.

Mesazhi i Kryemadhit
Miq, ju nuk jeni votues për mua por HERONJ, sepse përballuat me vendosmëri dhe qytetari, jo thjesht kundershtarë politikë, por një strategji terrori dhe kërcenimesh kriminale të dirigjuara nga policia e shtetit. Prandaj për mua dhe LSI ju jeni misionarë të demokracisë, të së ardhmes dhe të fëmijëve tuaj. Ju përqafoj dhe ju jam mirënjohëse pafund!

loading...

Artikuj te ngjashem

Nje koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close