Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

E rëndë në Ksamil/ Plasin ujërat e zeza dhe vërshojnë në det (Foto)

Pushuesit në Ksamil po kalojnë ditë të tmerrshme.

Pas tragjedive të shumta, tashmë mësohet se një tubacion i ujërave të zeza ka plasur dhe ato po derdhen të gjitha në det. Mësohet nga disa pamje, se deti ka marrë komplet një ngjyrë tjetër. Pushuesit po largohen të shqetësuar nga ajo që po ndodh. Kjo ngjarje e rëndë, ka ndodhur në plazhin “Gjiri Poda”.

Ndonëse kjo është shumë e rëndë për shëndetin e njerëzve, autoritetet nuk kanë reaguar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.