Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Neymar apo Kane?/ Ja kë kanë votuar madrilenët

Me humbjen në El Clasico në mënyrë efektive ku duket se i dha fund shpresave të titullit të tyre të La Ligës, pritet që presidenti i Los Blancos, Florentino Perez të sjellë një Galaktik këtë verë.

Pavarësisht nga lëvdata si një prej sulmuesve më të mirë në futbollin botëror, ata kërkojnë gola dhe mendohet se një sulmues i ri do të jetë prioritet. Marca me bazë në Madrid zbulon se rezultatet e një sondazhi të fundit tregojnë se Kane është njeriu që shumica e tifozëve dëshirojnë të shohin në Bernabeu.

Sulmuesi i Tottenhamit kryesoi një listë prej shtatë emrave yjor me 34 përqind të votave, me Neymarin në vendin e dytë. Megjithatë, braziliani ishte disi larg, duke mbledhur 23 përqind të votave.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.