Armët nuk vrasin njerëz, njerëzit po, ja me kë ishte dashuruar studentja e vrarë

Kliko per me shume info

Studentja 21-vjecare Ariela Murati e vrarë nga Aldison Belulaj ditën e dielë në Tiranë ishte e dashuruar me ligjin.

Studentja e fakultetit Juridik kishte shkruar si moton e saj në Facebook: Në dashuri me ligjin.

Kliko per me shume info

Ajo në një postim tjetër ku shfaqet në një poligon, shkruante se armët nuk vrasin njerëz, njerëzit po.

Studentja e Juridikut dyshohet se eshte vrare nga i riu qe tentoi te vriste edhe veten pikerisht pasi refuzoi lidhjen me 23-vjecarin.

Ky i fundit mesohet se ka pasur konflikt me familjen e vajzes pasi pak jave me pare ata kishin marre vesh ngacmimet dhe shqetesimin qe ai i bente viktimes dhe i kishin kerkuar qe ta linte vajzen te qete./lajmifundit.al

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here