Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Vdes në spital Aldison Belulaj, vrasësi i studentes së Juridikut

Ndërron jetë në spital 23-vjeçari Aldison Belulaj, i cili para një jave qëlloi për vdekje me armë zjarri ish-të dashurën e tij.

I riu nga Fieri pas vrasjes së Ariela Muratit tentoi vetëvrasjen, por mbeti i plagosur rëndë duke qelluar edhe veten me pistolete ne koke.

Për një javë Aldison Belulaj ishte në gjendje të rëndë në spitalin e Traumës, ndërsa pasditen e sotme raportohet se ndërroi jetë.

Mjeket kishin paralajmeruar gjendjen e tij te veshtire duke thene se kishte enjte te trurit dhe demtim te kafkes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.