Lajmi i fundit

Pronari i bananeve në kërkim, u zbulua se ishte në Gjermani. Policia i shkon në shtëpi

Pas arrestimit të dy personave, shoferit dhe menaxherit te kompanise Arbri Garden, është shpallur në kërkim administratori i kompanise, Arbër Çekaj.

Ky i fundit ndodhet në Gjermani dhe ka thënë më parë se do të vijë të përgjigjet për akuzat.

Por deri më tani, ai nuk është kthyer ende edhe pse ne media dida dite me pare deklaroi se do te kthehej.

Ndërkohë, Policia ka kryer tri ditë më parë kontroll në banesën e tij, pa gjetur asgjë.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close