Festivali i Filmit të Kanës/ Irina Shayk shkon pa të brendshme me fustanin e kuq zjarr (FOTO)

Kliko per me shume info

Irina Shayk fitoi edhe një herë vëmendjen në festivalin e 71-të, të filmit të Kanës të enjten, pasi ajo bëri një paraqitje  për premierën e “Sorry Angel”.

Supermodelja ruse, 32 vjeç, vë në lëvizje imagjinatën duke shkuar pa të brendshme në një fustan të kuq, pasi ajo u paraqit ashpër për kamera në Palais des Festivals.

Kliko per me shume info

Ajo u bashkua me disa emra të mëdhenj, duke përfshirë Petra Nemcova, për të festuar filmin e ri dramatik francez – i cili është nominuar për çmimin e lakmuar Palme D’Or gjatë procedurave të vitit 2018.

Bukuroshja e zeshkane  me siguri u kthye në qendër të vëmendjes, pasi ajo shkoi pa të brendshme ,duke ngacmuar me pamjen e saj “provokative” ku dhe ishte mjaftë dinjitoze me atë fustan.

Veshja ishte e  lidhur vetëm me zinxhirë të hollë argjendi në vend të qepjes .

Fustanin i prerë në dy anët e kofshëve, duke  lënë shumicën e këmbëve të saj të gjata dhe të hollë të shfaqeshun ndërsa ajo parakalonte në tapetin e kuq për kamerat./lajmifundit.al

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here