Rikithejnë virgjërinë/ Gratë: Duam të jemi sa më të “pastra”, jemi zhgënjyer (FOTO)

Kliko per me shume info

Gratë që duan të jenë sa më të ‘pastra” për burrat e tyre po operohen për  rikthimin  e  virgjërisë në NHS (National  Hero Service) me një kosto prej 1.000 dollarë.

Spitalet kanë pranuar të kryejnë 109 procedura të tilla ndërmjet viteve 2007 dhe 2017.

Kliko per me shume info

Por numri i vërtetë ka gjasa të jetë shumë më i lartë, pasi vetëm nëntë spitale japin shifra reale.

Sipas këshilltarit të marrëdhënieve Louise Van der Velde, i cili praktikon në Harley Street të Londrës, shumë gra dëshirojnë të përsërisin humbjen e virgjërisë pasi janë zhgënjyer herën e parë.

Ajo shton disa që duan ta kenë këtë përvojë me burrat e tyre “duke qenë sa më të pastër të jetë e mundur”, ndërkohë që gratë fetare mund të ndihen “të zhytura” nga “mëkatet”  seksuale.

Operacioni gjysmë orësh përfshin inxhilën të qepur ose të rindërtuar./lajmifundit.al

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here