Zbulohen bisedat misterioze mes të dashurës dhe “Eskobarit” të Shqipërisë

Kliko per me shume info

Edhe pse në Shqipëri nuk ishte i njohur më parë, sot Met Kanani është kthyer në një nga kriminelet më të diskutuar.

Në Europë ai madje njihej si Eskobari i Shqipërisë, ndërsa ai aktualisht gjendet në burg në Turqi pasi u kap me një sasi të madhe droge.

Kliko per me shume info

Njësoj si me Habilajt, edhe me Kananin Pergjimet kanë qenë një nga pikat e forta që kanë zbardhur bandën kriminale.

Gjatë bisedave shfaqet edhe e dashura e Met Kananit, e cila aktualisht është në kërkim dhe e cila quhet Serenela.

Pjesë nga përgjimi

Serenela: Ti ça do të bësh?

Met Kanani: Unë, ja punë.

Serenela: Do të vazhdosh edhe ca thuaj.

Met Kanani: Punë, punë natë e ditë që të japim pakëz dritë.

Serenala: Inshallah do Zoti të ketë një çikë të drejtë rilindasi.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here