Uncategorized

Maçoku parashikues trondit tifozët e Argjentinës

Mbrëmja e sotme sjell një ndeshje të zjarrtë si ajo mes Argjentinës dhe Nigerisë. Mes këtyre dy skuadrave do dalë edhe ekipi që do kualifikohet për në raundin e 1/8-ve.

Siç po ndodh zakonisht në këtë Botëror, Maçoku Akil ka dhënë parashikimin e tij lidhur me këtë ndeshje.

Mes Nigerisë dhe Argjentinës, ai zgjedh fituese skuadrën afrikane, që do të thotë se Messi me shokë duhet t’i japin lamtumirën Botërorit.

Maçoku Akil ka lindur i shurdhër, çka shpjegon intuitën e tij të pazakontë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close