Maçoku parashikues trondit tifozët e Argjentinës

Kliko per me shume info

Mbrëmja e sotme sjell një ndeshje të zjarrtë si ajo mes Argjentinës dhe Nigerisë. Mes këtyre dy skuadrave do dalë edhe ekipi që do kualifikohet për në raundin e 1/8-ve.

Kliko per me shume info

Siç po ndodh zakonisht në këtë Botëror, Maçoku Akil ka dhënë parashikimin e tij lidhur me këtë ndeshje.

Mes Nigerisë dhe Argjentinës, ai zgjedh fituese skuadrën afrikane, që do të thotë se Messi me shokë duhet t’i japin lamtumirën Botërorit.

Maçoku Akil ka lindur i shurdhër, çka shpjegon intuitën e tij të pazakontë.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here