Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Sulmoi një polic dhe një infermier, arrestohet aktorja e famshme

Aktorja e famshme amerikane Heather Locklear është arrestuar pasi dyshohet se ka sulmuar dy punonjës të shtetit.

Sipas autoriteteve në Kaliforni ajo ka dy akuza për sulm ndaj një oficeri të policisë dhe një person të personelit të emergjencës, raporton TMZ.

Ylli i “Dynasty” and “Melrose Place” u gjend e dehur kur policia arriti në shtëpinë e saj në jug të Kalifornisë, të dielën për të hetuar një mosmarrëveshje midis Locklear dhe anëtarëve të familjes dhe miqve të saj.

Locklear qëlloi një nga përfaqësuesit dhe më pas sulmoi një ndihmës mjekësor.Ajo u dërgua në spital pastaj në burg dhe u akuzua për sulm ndaj personave.

Aktorja u lirua të hënën në mëngjes pasi kishte paguar gjobën prej 20,000 dollarësh për lirimin me kusht.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.