Bota

E quajten si gruan më të shëmtuar në botë,nuk e besoni se si duket ajo tan

Ditën e saj të dasmës, pas publikimit të fotove, e gjithë bota filloi ta ofendonte.

Gruaja u martua gjashtë vite më parë dhe njerëzit në atë kohë nuk ngurruan ta quanin “personi më i shëmtuar në botë”.

Madje, në komentet e ndryshme në rrjetet sociale, shumë komentues pretendonin se martesa e tyre nuk do të zgjaste, për shkak të pamjes së saj.

Por, ajo u vërtetoi të gjithëve të kundërtën dhe me shumë përpjekje dhe disiplinë arriti të transformohej tërësish.

Një ditë, një gazetar rus, teksa po shfletonte gazetat, hasi në një artikull të dedikuar çiftit aso kohe dhe vendosi që të kërkojë për të marrë vesh se çfarë kishte ndodhur me ta.

Për çudinë e tij, ajo që ishte cilësuar si gruaja më e shëmtuar në botë, kishte ndryshuar plotësisht. Transformimi fizik i saj ishte i pabesueshëm.

Ndërsa sa i përket marrëdhënies me bashkëshortin, lidhja e tyre ishte bërë më e fortë dhe me kalimin e kohës u bënë prindër të një vogëlushi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close