Soft

Video mbreslënëse/ Burri “deh” luanin nga kënaqësia

Pamjet e pabesueshme tregojnë një burrë trim duke përkëdhelur dhe qetësuar një luan të madh.

Klienti tregon luanin që po i “hakërrehet” miku të tij njerëzor para se të lëshojë disa tingu kënaqësie.

Takimi i bukur u filmua në Glen Garriff Conservation në Harrismith, Afrikën e Jugut dhe tregon menaxherin e luanit Mike Thulani duke bashkëvepruar me mace të madhe, të quajtur Smokey./lajmifundit.al

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu

Close
Back to top button
Close