Lajmi i fundit

Pjesë e grupit të strukturuar kriminal, nëna e Stresit: Është hakmarrje 24 orëshe

Pak ditë më parë Policia e Tiranës vuri në pranga shtetasin Arkimed Lushajt ose siç njihet ndryshe këngëtari Stresi, nën akuzën se ishte pjesë e një grupi të strukturuar kriminal.

Në një intervistë për gazetën “Panorama”, nëna e Stresit është shprehur se arrestimi i tij është bërë për hakmarrje nga ana e Taulant Ballës, pas padisë që Sali Lushaj çoi në Prokurori, ndaj kreut të Grupit Parlamentar të Socialistëve.

“Padia që i bëri bashkëshorti im zotit Taulant Balla, menjëherë u kthye restoja me ndalimin dhe arrestimin e Stresit. Pra, është një hakmarrje 24 orëshe”,- është shprehur, nëna e Stresit, Shpresa Lushaj.

loading...
Tags

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close