Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Video, kapet “peshkaqeni dem” në ujërat shqiptare

Një peshkaqen është kapur rreth3 milje larg Sazanit në Sarandë.

Video e peshkaqenit dem është siguruar nga gazeta “Panorama”, ndërsa peshkatarët kanë bërë me dije se ai është tre metra i gjatë dhe peshon përafërsisht 100 kilogramë.

Kujtojmë këtu se në pikun e sezonit turistik, në muajin gusht në brigjet e urjave në Himarë u shfaq një tjetër peshkaqen, por ishte i gjakosur.

https://vidnews.net/video/1540033312890

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.