VIP

Nënë për herë të parë, Almeda Abazi rrëfen emocionet e para të pritjes së ëmbël

Ndryshe nga bukuroshet shqiptare që klur janë në muajt eparë të shtatzënisë kërkojnë ta mbajnë të fshehtë, Almeda Abazi ka konfirmuar lajmin e shtatzënisë.

Bukuroshja shqiptare është në pritje të ëmbël me fëmijën e saj të parë me bashkëshortin, Tolgahan Sayisman.
P
ër revistën “Who”, Almeda është shprehur se është shumë e lumtur dhe si besimtare e devotshme që është, falenderimet e para ia dedikon Zotit.

loading...
Tags

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close