Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Nënë për herë të parë, Almeda Abazi rrëfen emocionet e para të pritjes së ëmbël

Ndryshe nga bukuroshet shqiptare që klur janë në muajt eparë të shtatzënisë kërkojnë ta mbajnë të fshehtë, Almeda Abazi ka konfirmuar lajmin e shtatzënisë.

Bukuroshja shqiptare është në pritje të ëmbël me fëmijën e saj të parë me bashkëshortin, Tolgahan Sayisman.
P
ër revistën “Who”, Almeda është shprehur se është shumë e lumtur dhe si besimtare e devotshme që është, falenderimet e para ia dedikon Zotit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.