Soft

Këto janë shenjat e zodiakut që kanë frikë nga lidhjet

Binjakët

Ata janë mjeshtrat e mashtrimit. Këtë do të mund ta kuptosh vetëm nëse të kanë mashtruar më parë. Ata njihen për inteligjencën e tyre, duke qenë se janë të drejtuar nga Mërkuri, për shkak të inteligjencës ata e kanë më të lehtë edhe për të fsheuh mashtrimet.

Ujori

Ata janë të ftohtë dhe racionalë. Në fakt i kanë shumë frikë angazhimet emotive. Tremben nga kjo, ndaj shpesh ikin me vrap kur vjen puna tek lidhjet emocionale.

Dashi

Ata janë bijtë e zjarrit dhe dominohen nga planeti Mars, zoti i luftës dhe i pasionit. Janë të lirë dhe të pavarur, nuk mund ta provosh t’i ndryshosh do të jetë në dëmin tënd.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close