Lajmi i fundit

Më i mirë Fatos Nano apo Edi Rama? Sali Berisha bën deklaratën e papritur

Në studion e emisionit “Opinion”, i pyetur nga gazetarët, në një krahasim mes ramës dhe Nanos, ish-Kryeministri Berisha është shprehur se ndryshimi mes tyre është si nata me ditën.

“Pavarësisht 1000 problemeve që mund të kishte, Fatos Nano tregoi integritetin e një politikani me rrotacionin”, tha Berisha.


Ndërkohë, ai e cilësoi Ramën si puçist dhe një politikan që nuk ka standard.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close