Aksident i rëndë tek zona e liqenit

Kliko per me shume info

Një ngjarjë e renda ka ndodhur para pak momentesh në zonën e liqenit në Tiranë.

Një makinë përplasur një motoçikletë

Kliko per me shume info


Akomë nuk ka informacion për gjendjen të aksidentuarve

Policia është në vend ngjarje.

Njoftimi paraprak

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mesditën e sotme në Unazën e Re në Tiranë.

Një i ri, rreth të 30-ave ka humbur kontrollin e motorit dhe për pasojë ndodhet në gjendje kritike për jetë .

Nuk dihet identiteti i tij, por priten detaje të tjera në vijim.

loading...