Pamje të rënda/ Oktapodi i ngjitet në të gjithë fytyrën duke e gjakosur vajzën

Kliko per me shume info

E nisi thjesht si një lojë, teksa kërkonte t’u provonte ndjekësve të saj se mund të hante një oktapod të gjallë, por përfundimi nuk ishte ashtu.

Një vajzë Kineze, identiteti i të cilëse nuk bëhet i ditur, është gjendur në një situatë sa të sikletshme por dhe të dhimbëshme.

Kliko per me shume info

Një oktapod i madh i ngjitur në fytyrën e saj filloj ti ngjitej në të gjithë fytyrën, duke i shkaktuar dhuimbje, madje dhe duke e gjakosur atë.

Fotot e mëposhte, të cilat janë pamje të rënda, janë disa nga sekuencat e të gjithë ngjarjes.

loading...