E rëndë në Tiranë/ E reja hidhet nga kati i 8-të

Kliko per me shume info

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë.

Një vajzë e re është hedhur nga kati i 8-të i një pallati.

Kliko per me shume info


Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si ‘Unaza e re’.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

loading...