Reagon Loredana: Ja çfarë ka thënë reperja shqiptare lidhur me lajmet e bujshme

Kliko per me shume info

Lajmet rreth arrestimit të reperes shqiptare, Loredana, morën vëmendjen e të gjithë mediave këto dy ditë.

Më në fund Loredana ka reaguar personalisht në profilin e saj në Instagram teksa njofton se do të jetë në një konferencë shtypi me avokatët për të sqaruar njëherë e mirë çështjen.

Kliko per me shume info

Pasi lajmi se Loredana është arrestuar mbrëmjen e së martës u shpërnda kudo, reagimet kanë qenë të shumta dhe disa janë pozicionuar në krahun mbrojtës të reperes, e disa të tjerë kanë dalë kundër saj.

Rikujtojmë se mbi të rëndojnë akuzat se ka mashtruar dhe kërcënuar një çift zviceran duke i zhvatur rreth një milion franga së bashku me të vëllanë.

Na mbetet të presim se çfarë do të thotë sot Loredana në konferencë!

loading...