Aktualitet

Të shtëna me armë në Lungomare, një i plagosur në Vlorë

Të shtëna me armë në Lungomare të Vlorës.

Të shtënat janë dëgjuar në zonën e “Ujit të Ftohtë” dhe policia ka nisur verifikimet e ngjarjes.

Nga informacionet e deritanishme dyshohet per nje te plagosur.

Policia deklaron se ne minutat ne vazhdim priten detaje te reja.

loading...

Artikuj te ngjashem

Back to top button
Close
Close